Justyna Jarentowska adwokat@jarentowska.pl +48 785 044 447

O mnie

Adwokat Justyna Jarentowska

Adwokat Justyna Jarentowska – Tomaszów Lubelski

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie. Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie oraz Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie odbyłam aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Została ona zakończona egzaminem, po którym zostałam wpisana na listę adwokatów. Obecnie prowadzę własną Kancelarię w Tomaszowie Lubelskim i Lublinie.

Już od najwcześniejszych etapów mojej działalności zawodowej stawiam na wielokierunkowe, praktyczne doświadczenie. Różnorodne praktyki zawodowe oraz sprawy, z którymi spotkałam się podczas odbywania aplikacji adwokackiej, pozwoliły mi zdobyć dużą wiedzę w zakresie udzielania wszechstronnej pomocy prawnej i reprezentacji na sali sądowej osób fizycznych i przedsiębiorstw.

Adwokat Justyna Jarentowska – doświadczenie i pasja

Praktyczne doświadczenie prawne zdobyłam w sądach powszechnych w Warszawie i Lublinie, Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, polskiej placówce dyplomatycznej oraz w renomowanej kancelarii adwokackiej. Pozwoliło mi to uzyskać umiejętności obejmujące wiele gałęzi prawa, dzięki czemu jestem w stanie świadczyć pomoc prawną dla bardzo wielu osób w rozmaitych sytuacjach życiowych. Moja kancelaria prawna świadczy m.in. porady prawne dla rolników oraz przedsiębiorców. Prowadzę również sprawy cywilne, rodzinne (rozwody, separacje itp.), administracyjne i wiele innych.

Swój zawód wykonuję z pasją i oddaniem, pragnąc wszystkim moim Klientom udzielać pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Swoją wiedzę przekazuję również na związanym z prawem rolnym oraz wszystkim, co łączy się z prawną stroną branży rolnej blogu agro-prawo.pl, którego jestem autorką. Prowadzę również współpracę z innymi kancelariami adwokackimi i notarialnymi na terenie całego kraju.

Kancelarie współpracujące:

  • Pielesz i Wspólnicy – Adwokaci s.c. Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Lublinie,
  • Skowyra & Leś Kancelaria Adwokatów Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie.